"Świat jest podtrzymywany oddechem dzieci spieszących do szkoły"  - Talmud.


Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROtest istnieje od 2001 roku. Jesteśmy producentem interesujących pomocy do szkół i przedszkoli. Naszą misją jest opracowywanie i dostarczanie przedszkolom i szkołom niekonwencjonalnych pomocy dydaktycznych dla dzieci. Wierzymy że starannie przemyślane i wykonane pomoce edukacyjne pomogą nauczycielom w prowadzeniu procesu edukacyjnego.
Wszystkie produkty wyróżniają się starannością wykonania i trwałością. Bliska współpraca z wieloma naszymi klientami dostarcza nam inspiracji i pomysłów do projektowania nowych rozwiązań ułatwiających  ich trudną pracę.

W naszej ofercie znajdują się oryginalne zestawy plansz edukacyjnych dla przedszkoli i do nauczania początkowego. Zawierają one 19 laminowanych obrazów, karty pracy oraz Matrycę - płytę CD do drukowania. Ostatnio opracowane tytuły to "Czym podróżujemy? Transport", "Mały patriota", "Zawody 2", "Zasady zdrowego żywienia - zdrowy styl życia",  "Kodeks przedszkolaka", "Sprzątanie świata. Recykling", "święta i zwyczaje", "Emocje", "Koronawirus - sposoby postępowania".

Koronawirus  maseczki chronią przed wirusem

Ostatnio wprowadziliśmy do oferty oryginalne zestawy edukacyjne zawierające plansze w połączeniu z drewnianymi klocami. Są to "Krzyżówki dla dzieci. Układanka literowa" oraz "Klocki matematyczne z kartami zadań".

krzyżówki dla dzieci       klocki matematryczne

Oferujemy również inne pomoce edukacyjne takie jak magnetyczne tablice ścienne z ruchomymi elementami: Kalendarz pogody, Mapa polski, Tablica motywacyjnaTablica obecności dzieci w przedszkolu.

W ofercie dla przedszkola posiadamy także maty edukacyjne - kolorowe i atrakcyjne pomoce dydaktyczne stymulujące wszechstronny rozwój dzieci, w szczególności motorykę dużą i małą.

Oferta dla szkół podstawowych obejmuje znakomite zestawy plansz edukacyjnych dla klas 4-6 w wykonaniu tradycyjnym (tablice A3) oraz elektronicznym - program na płycie CD (dobrze sprawdza się do prezentacji na tablicy interaktywnej). Posiadamy również niezastąpione pomoce dydaktyczne dla nauczycieli. Dla szkół podstawowych mamy w ofercie program do tworzenia sprawdzianów w formie testów – generator testów z bogatą bazą gotowych zadań z wszystkich przedmiotów. Z pomocą tego generatora nauczyciel może z łatwością przygotować np. testy szóstoklasisty oraz sprawdziany dostosowane do przerobionego na bieżąco materiału.