Informujemy, że w dniach 1.07.2019 - 31.07.2019 nastąpi przerwa urlopowa. Sklep będzie nieczynny. Pilną korespondencję proszę kierować na adres mailowy.

"Świat jest podtrzymywany oddechem dzieci spieszących do szkoły"  Talmud.


Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROtest istnieje od 2001 roku. Jesteśmy producentem interesujących pomocy do szkół i przedszkoli. Naszą misją jest opracowywanie i dostarczanie przedszkolom i szkołom niekonwencjonalnych pomocy dydaktycznych dla dzieci. Wierzymy że starannie przemyślane i wykonane pomoce edukacyjne pomogą nauczycielom w prowadzeniu procesu edukacyjnego.
Wszystkie produkty wyróżniają się starannością wykonania i trwałością. Bliska współpraca z wieloma naszymi klientami dostarcza nam inspiracji i pomysłów do projektowania nowych rozwiązań ułatwiających  ich trudną pracę.

W naszej ofercie znajdują się oryginalne zestawy plansz edukacyjnych dla przedszkoli i do nauczania początkowego. Zawierają one 19 laminowanych obrazów, karty pracy oraz Matrycę - płytę CD do drukowania. Ostatnio opracowane tytuły to "Czym podróżujemy? Transport", "Mały patriota", "Zawody 2", "Zasady zdrowego żywienia - zdrowy styl życia",  "Kodeks przedszkolaka", "Sprzątanie świata. Recykling".

Oferujemy również inne pomoce edukacyjne takie jak magnetyczne tablice ścienne z ruchomymi elementami: Kalendarz pogody, Mapa polski, Tablica motywacyjna, Tablica obecności dzieci w przedszkolu.

W ofercie dla przedszkola posiadamy także maty edukacyjne - kolorowe i atrakcyjne pomoce dydaktyczne stymulujące wszechstronny rozwój dzieci, w szczególności motorykę dużą i małą.

Oferta dla szkół podstawowych obejmuje znakomite zestawy plansz edukacyjnych dla klas 4-6 w wykonaniu tradycyjnym (tablice A3) oraz elektronicznym - program na płycie CD (dobrze sprawdza się do prezentacji na tablicy interaktywnej). Posiadamy również niezastąpione pomoce dydaktyczne dla nauczycieli. Dla szkół podstawowych i gimnazjów mamy w ofercie program do tworzenia sprawdzianów dla nauczycieli w formie testów – generator testów z bogatą bazą gotowych zadań z wszystkich przedmiotów. Z pomocą tego generatora można z łatwością przygotować testy szóstoklasisty oraz sprawdziany i testy w klasach 1-3 gimnazjum.