Mapa Polski 

Mapa Polski

Edukacyjna mapa Polski dla dzieci została wykonana z trwałej płyty PCV o grubości 5mm + powierzchni magnetycznej. Taka technologia powoduje, że mapa jest praktycznie niezniszczalna i będzie służyć dzieciom przez długie lata. Obrazkowa mapa Polski dla dzieci jest wspaniałą pomocą edukacyjną umożliwiającą dziecku zrozumienie otaczającego świata. Jest również stałym elementem dekoracyjnym sal przedszkolnych, świetlic i klas szkolnych.

Znaleziono 2 szt. produktów
448,00 zł

Duża magnetyczna mapa Polski dla dzieci, z kolorowymi, magnetycznymi obrazkami przedstawiającymi: herby miast, stroje ludowe, zabytki i charakterystyczne miejsca. Jest to skuteczny sposób na naukę poprzez zabawę. Uwagę dzieci z pewnością przykują kolorowe obrazki, a możliwość przyklejania ich samodzielnie do tablicy będzie dla nich prawdziwą frajdą.

star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
2 Recenzja (e)
448,00 zł

Parki narodowe - duża, magnetyczna mapa Polski z dołączonymi magnetycznymi obrazkami przedstawiającymi loga parków narodowych. Dzieci samodzielnie mogą umieszczać poszczególne loga na mapie jednocześnie przyswajając sobie nazwy i położenie polskich parków narodowych. Jest to skuteczny sposób na naukę poprzez zabawę.

star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
3 Recenzja (e)
Showing 1 - 2 of 2 items